Kontakt

Projektgruppe

Hanne Skov
Fritidsjob-ambassadør
mail: hanne.skov@svendborg.dk
tlf: 29 27 30 13

Per Okkels
Fritidsjob-ambassadør
mail: per.okkels@svendborg.dk
tlf: 30 17 44 21

Bjørn Ballisager Jensen
Ungekoordinator, Familie og Uddannelse
mail: bjorn.ballisager@svendborg.dk
tlf: 23 84 34 78

Hibba Yousef
Projektmedarbejder, Aktive Boligområder i Svendborg
mail: hiy@domea.dk
tlf: 21 20 94 21

Mette Østerberg
Projektleder for Projekt Fritidsjob
mail: moe@domea.dk
tlf: 24 84 33 87

Anne Marie Nyborg

Anne Marie Nyborg
Projektleder for Projekt Fritidsjob
mail: anne.marie.nyborg@svendborg.dk
tlf: 21 59 84 67


Styregruppe

Mette Østerberg
Projektchef, Aktive Boligområder i Svendborg
mail: moe@domea.dk
tlf: 24 84 33 87

Anne Marie Nyborg

Anne Marie Nyborg
Leder, UUsydfyn
mail: anne.marie.nyborg@svendborg.dk
tlf: 21 59 84 67

Birgitte Villebro

Birgit Villebro
Skoleleder, Nymarkskolen
mail: birgit.villebro@svendborg.dk
tlf: 62 23 62 04 / 23 30 83 50

Allan Kruse

Allan Kruse
Direktør, Svendborg Erhvervsskole & Gymnasier
mail: akru@sesg.dk
tlf: 72 22 57 01

Sigrid Andersen
Familie- og Uddannelseschef
mail: sigrid.andersen@svendborg.dk
tlf: 62 23 46 40

Lisbeth Heide

Lisbeth Heide
Afdelingsleder, Issø Skolen
mail: Lisbeth.Heide@svendborg.dk
tlf: 62 23 61 85

Astrid Marie Birkbak

Astrid Marie Birkbak
Skoleleder, Stokkebækskolen
mail: astrid.birkbak@svendborg.dk
tlf: 62 23 48 01 / 51 26 97 36